Kiralık Araç Kiralama Şartlarımız

Kiralama Şartlarımız...


SüRüCü BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI SINIRLAMALARI 
Sürücü belgesine sahip olması yeterlidir.


KİRALAMA SüRESİ 
En az kiralama süresi 24 saatir.


UZUN SüRELİ KİRALAMA 
Haftalık , aylık ve yıllık kiralamalar için iltibata geçiniz

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR 

Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası, SOS Süper Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yön ücreti, Teslim Etme / Teslim Alma ücreti, Bebek Koltuğu ücreti ile %18 Katma Değer Vergisi ayrıca hesaplanır.
Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır

TEK-YöNLü KİRALAMALAR 

Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır. Ücret bilgileri için GARAJ rent a car ofislerimizi arayabilirsiniz.

İLAVE SüRüCüLER 

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü / sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve /veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntı lı bilgi için GARAJ Rent A Car ofislerini arayınız. 

TESLİM ETME VE TESLİM ALMA 

GARAJ Rent A Car ofislerinin bulunduğu şehir ve beldelerde, belediye sınırları içerisinde olması koşulu ile, araçların müşteriye teslimi ve müşterinden teslim alınması ücretsizdir. Ancak GARAJ  Rent A Car ofisinin bulunmadığı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanır. Daha fazla bilgi için GARAJ  Rent A Car ofislerini arayınız.

TESLİM GECİKMELERİ 

Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan geçikmelerde, her saat için, sözleş 
meye uygulanan kira fiyatının 1/3'ü, 3 saati aşan geçikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

ÖDEME

Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında NAKİT veya American Express, Visa, Eurocard, Master Card, Access ve bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir.

TRAFİK CEZALARI 

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

HAVA ALANI HİZMET üCRETİ 

Hava Limanı Dış Hatlar Terminalinden yapılacak kiralamalarda Havaalanı Hizmet ücreti, ayrıca hesaplanır. Fiyat için GARAJ RENT A CAR ofislerimizi arayınız

DİĞER HİZMETLER

Bebek Koltuğu gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek koşulu ile temin edilir. ücret için GARAJ RENT A CAR ofislerimizi arayınız
Yurt içi ve yurt dışında ihtiyacı duyulan Şöförlü Lüks Araç talepleriniz için veya GARAJ rent A car ofislerimizi arayınız.

ÖNEMLİ NOTLAR 

Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Daha fazla bilgi için seyahat acentanız veya GARAJ rent A car ofislerimizi arayınız
Aracın arızalanması veya herhangibir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, iletişim adresindeki bilgilerden GARAJ Rent A car müşteri temsilcilerimize ulaşıp yardım alabilirsiniz.